ریاست دانشگاه
سامانه جامع دانشگاه
معاونت آموزشی
معاونت پژوهشی
معاونت توسعه مدیریت و منابع
معاونت دانشجویی و فرهنگی
دانشکده ها
سایر

بسم الله الرحمن الرحیم

تبدیل بلاگ به سایت

هر فردی به طور معمول کار خود را در دنیای مجازی با یک وبلاگ شروع می کند و سعی می کند کارش را گسترش دهد. اما بعد از مدتی کوتاه هنگامی که وبلاگ شما آمار بازدید خوبی بدست می آورد تصمیم می گیریم بر روی بلاگ خود سرمایه گذاری کنیم. اما مشکلات زیادی سر راه ما قرار می گیرند که باعث می شود نتوانیم بلاگ خود را به یک سایت حرفه ای تبدیل کنیم. 

ABLY.ir

در این شرایط بهترین کاری که می شود انجام داد این است که شما یک دامنه مثلا ABLY.ir را خریداری کنید و بر روی وبلاگ خود پارک کنید تا لااقل آدرس بلاگ شما از این پس یک آدرس جذاب باشد و کاربران به شما به عنوان یک سایت حرفه ای نگاه کنند.

اما این نمی تواند یک راهکار کامل باشد، شما همچنان به صدها امکانات مانند عضویت، فروشگاه، خبرنامه و امکانات بسیار دیگری مناسب با موضوع وبلاگتان نیازمندید که سیستم های بلاگ دهی نمی توانند این کار را برای شما انجام دهند.

مجموعه ABLY با بهره گیری از توانمندی تیم های فنی خود بستری را برای تمامی کاربران وبلاگ ها فراهم کرده است که با استفاده از این بستر شما می توانید تمامی اطلاعات وبلاگ خود را بر روی یک سایت جدید و که تمامی امکانات مورد نیاز شما را فراهم می کند انتقال دهید.

همچنین به توجه درخواست کاربران عزیز یک وب سایت کامل در همین راستا طراحی شده است که در صورت تمایل می توانید از این وب سایت و تمامی امکانات مورد نیازتان استفاده کنید.

در صورتی که تمایل داشته باشید از سایت و یا سیستم دیگری مانند وردپرس، جوملا و ... از این پس به عنوان سایت جدیدتان استفاده کنید ما نیز می توانیم تمامی اطلاعات شما را از بلاگتان به سایت جدید مورد نظر شما انتقال دهیم.

مجوعه ABLY با استفاده از ابزارهایی که طراحی کرده است تمامی اطلاعات وبلاگ قبلی شما به سایت جدید انتقال می دهد و شما در خصوص انتقال مطالب، نظرات و سایر اطلاعات وبلاگ خود هیچ نگرانی نخواهید داشت.

موضوع بعدی که بسیار پر اهمیت می باشد آمار بازدید و از دست ندادن رنک بلاگ و بازدیدکنندگان است. در مدت زمانی که بلاگ شما فعالیت می کرده است بازدیدگنندگان زیادی را به خود جذب کرده حالا اگر شما بخواهید این بلاگ را بدون برنامه ریزی دقیق رها کنید و به یک سایت جدید بروید طبیعتا باید همان زمان را مجددا صرف کنید تا بازدیدکنندکان جدیدی کسب کنید. در اینجا ما نیز این مشکل را برای شما حل خواهیم کرد.در تصاویر زیر می توانید نحوه ی تبدیل شدن بلاگ و به یک وب سایت را مشاهده کنید

تبدیل بلاگ به سایت

مشاهده بلاگ قدیمی ما

تبدیل بلاگ به سایت

مشاهده بلاگ جدید ما
همین حالا شروع کنیدبرای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق بخش تماس با ما، با همکاران ما در ارتباط باشید.

همچنین برای اطلاع بیشتر از فعالیت ها و دست آوردهای مجموعه پیشنهاد می کنیم، بخش درباره ی ما (دپارتمان نرم افزار) را مشاهده فرمایید.

.Copyrights © 2018 Powered & Designed By ABLY Co, ABLY